mdkslupsk.pl

  • 050_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg

Artykuły

Eliminacje środowiskowe XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

11 marca 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przeprowadzone eliminacje środowiskowe XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, którym wzięło udział 33 reprezentantów szkół i placówek kultury w Słupsku. Jury w składzie: Anna Rau i Marta Turkowska, przesłuchało 35 uczestników w Turnieju Recytatorskim i Turnieju Poezji Śpiewanej.

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii dzieci z klas I-III szkoły podstawowej:
I miejsce – Zofii Giedrojć
II miejsce – Lenie Jasiewicz
III miejsce – Pawłowi Stettnerowi

oraz wyróżnienia dla pozostałych uczestników tej kategorii.
Do eliminacji rejonowych zakwalifikowały się: Zofia Giedrojć i Lena Jasiewicz.

W kategorii dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Mateuszowi Kwiatkowskiemu
II miejsce – Szymonowi Boruckiemu
III miejsce – Jakubowi Gruszewskiemu

Wyróżnienie za brawurowe wykonanie utworu "Pani Twardowska" – Błażejowi Bukowskiemu
Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się: Mateusz Kwiatkowski, Szymon Borucki, Jakub Gruszewski.

W kategorii młodzieży z klas VII - VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych:
II miejsce – Sandrze Gałęzce

Pozostałych miejsc nie przyznano.
Do eliminacji rejonowych zakwalifikowała się Sandra Gałęzka.

W Turnieju Poezji Śpiewanej:
II miejsce – Magdalenie Bundz
III miejsce ex aequo – Amelii Dyjas i Martynie Kamińskiej

Pierwszego miejsca nie przyznano.
Do dalszego etapu zakwalifikowała się Magdalena Bundz.

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 27–30 maja 2019 r. nie odbędą się zajęcia nauki języka angielskiego prowadzone przez p. Karolinę Szewczyk.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.
Plan zajęć W zakładce "Rodzice" dostępny jest plan zajęć na rok szkolny 2018/2019.

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku

ALVERA - wypożyczalnia gitar