mdkslupsk.pl

  • 032_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2018/2019

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Pomorski Konkurs Wokalny pn. "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 27.10.2018 II miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Kinga Łozińska
Agnieszka Siepietowska
III miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
2 XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - "Ojczyzna" - Sławieński Dom Kultury, 25.11.2018  wyróżnienie  Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
3 V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2018" - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 30.11.2018 III miejsce
(kategoria zespoły kl. 6-8 SP i Gimnazjum)
zespół "Farcik" Małgorzata i Daniel
Spoczyńscy
wyróżnienie
(kategoria soliści SP kl. 1–5)
Zosia Janikowska Bogusława Plebanek
4 XXIX Festiwal Pieśni Religijnej "Cantate Domino" - Centrum Kultury 105 w Koszalinie, 1-2.12.2018 I miejsce
(kategoria soliści dziecięcy)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria soliści młodzieżowi)
Kinga Łozińska
5 IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej pn. "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 14.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka
Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
6 IV Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 22.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły średnie)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria szkoły średnie)

nagroda publiczności
Konrad Kowalski Agnieszka Siepietowska
7 VIII Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 5.04.2019 wyróżnienie Weronika Marcjan
Agnieszka Siepietowska
8 VII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 12-13.04.2019 I miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Misza Szcześniak
III miejsce
(kategoria: interpretacje kl. 1-3 SP)
Zofia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
9 XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera w Słupsku, 25.04.2019 Nagroda
Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego
w Słupsku
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 27–30 maja 2019 r. nie odbędą się zajęcia nauki języka angielskiego prowadzone przez p. Karolinę Szewczyk.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.
Plan zajęć W zakładce "Rodzice" dostępny jest plan zajęć na rok szkolny 2018/2019.

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku

ALVERA - wypożyczalnia gitar