Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Spoczyński Daniel | keyboard | 14.45–18.45 | 15.00–19.00 | 14.30–15.30 | ||
studio piosenki | 15.30–18.30 | |||||
Plebanek Krzysztof | studio piosenki | 16.00–20.00 | ||||
Plebanek Bogusława | studio piosenki | 15.45–18.55 | ||||
Spoczyńska Małgorzata | studio piosenki | 15.10–18.55 | 16.00–18.15 | |||
Siepietowska Agnieszka | studio piosenki | 15.00–19.35 | ||||
Cysewski Łukasz | studio piosenki | 15.50–16.50 | 15.30–16.15 | 16.00–17.00 | ||
zespoły | 17.00–19.15 | 17.00–19.15 | ||||
Bałbatun Zbigniew | ukulele | 17.40–18.25 | 17.40–18.25 | |||
gitara klasyczna | 16.50–17.35 18.30–20.00 |
16.50–20.00 | 16.50–17.35 18.30–20.00 |
16.50–20.00 | ||
Kwidzińska Magdalena | gitara klasyczna | 16.00–19.05 | 16.45–19.50 | |||
Uszkiewicz Grzegorz | gitara klasyczna | 16.45–19.10 | 16.00–19.05 | |||
Bliskowski Mateusz | gitara elektryczna | 16.00–19.00 |
Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Jolanta Kopczak | zajęcia plastyczne | 15.20–16.50 | 15.20–16.50 | |||
Fabryka Pluszaków | 16.55–18.25 | 16.55–18.25 | 15.20–17.05 | |||
Zaborowska Kinga | zajęcia plastyczne | 16.00–19.00 | 16.00–18.00 | |||
warsztaty artystyczne | 15.30–18.30 | 15.30–18.45 | ||||
Kowalik Wanda | zajęcia plastyczne | 15.30–17.00 | ||||
rysunek | 15.30–17.00 17.00–18.30 |
|||||
batik | 15.30–17.45 | |||||
Szczepłocki Andrzej | rysunek i malarstwo | 17.00–19.15 | 17.00–19.15 | 17.00–19.15 |
Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Szewczyk Karolina | język angielski | 15.35–17.05 (grupa C) 17.10–18.40 (grupa F) |
15.35–16.35 (grupa C) 16.40–17.40 (grupa F) 17.45–18.45 (grupa D) 18.50–20.20 (grupa G) |
16.15–17.00 (grupa D) |
||
Bedka Aldona | język angielski | 16.00–16.45 (grupa 1) 16.50–17.35 (grupa 2) 17.40–18.25 (grupa 3) 18.30–19.15 (grupa 4) |
16.00–16.45 (grupa 1) 16.50–17.35 (grupa 2) 17.40–18.25 (grupa 3) 18.30–19.15 (grupa 4) |
Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Szanel Wioletta | "MINI AKCENT" | 16.35–18.05 | 16.35–18.05 | |||
"AKCENT II" | 18.10–19.40 | 18.10–19.40 | ||||
Szymczewska-Kuhn Iwona | "MINI AKCENT" | 16.35–18.05 | 16.35–18.05 | |||
"AKCENT I" | 18.10–19.40 | 18.10–19.40 | ||||
Bartoś Katarzyna | "GEST" | 16.00–17.15 (starsze) 17.20–18.15 (młodsze) |
15.45–17.00 (starsze) 17.05–18.00 (młodsze) |
|||
Maciejewska Karolina | "ISKIERKI" | 16.30-17.30 | 16.00–16.45 | |||
"STEP" | 16.50–18.20 | |||||
"FLEX" | 17.05–19.05 | 16.00–17.30 | ||||
"SWING" | 17.40–19.05 | 16.00–19.00 |
Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Sapis Lucyna | koło szachowe | 16.30–18.00 | 16.30–18.00 | 16.30–18.00 | ||
Andrzejewska Marta | koło teatralne "Mali artyści" | 18.00–19.30 | 16.00–17.30 | |||
Michałowska Dorota | koło teatralne | 18.00–19.30 | 18.00–19.30 | |||
koło dziennikarskie | 16.00–17.30 | 16.00–17.30 | ||||
Olszewska Katarzyna | Artystyczna Akademia Malucha | 9.00–12.00 | 9.00–12.00 | 9.00–12.00 | 9.00–12.00 | |
Olszewska Katarzyna Andrzejewska Marta |
zajęcia sensoplastyczne | 15.00–16.20 (grupa I) 16.30–17.50 (grupa II) |
||||
Andrzejewska Marta | zajęcia sensoplastyczne | 17.30–19.00 | ||||
Zagórska Agnieszka | zajęcia kulinarne "Palce lizać" | 16.30–18.45 (grupa I) |
16.30–18.45 (grupa II) |
Nazwisko i Imię nauczyciela | Forma zajęć | Pn. | Wt. | Śr. | Czw. | Pt. |
Szanel Wioletta Szymczewska-Kuhn Iwona |
rytmika "Brzdące" |
15.45–16.30 | 15.45–16.30 |