mdkslupsk.pl

  • 019_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg

Artykuły

Previous Next
Zajęcia wakacyjne grupa III - zdjęcia Dzień tygodnia Opis Zdjęcia Poniedziałek8.07.2024 Wycieczka do Runowa - program "Integracja Ja i Ty". Wtorek9.07.2024 Wyjście do parku linowego...
Zajęcia wakacyjne grupa II - zdjęcia Dzień tygodnia Opis Zdjęcia Poniedziałek1.07.2024 Wycieczka do Doliny Charlotty. Wtorek2.07.2024 Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie "Łeba...
Wakacje w AAM W poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. dzieci z Artystycznej Akademii Malucha rozpoczęły swoje wakacyjne przygody. Dobra zabawa, ciekawe zadania wykonywane przy muzyce,...
Zajęcia wakacyjne grupa I - zdjęcia Dzień tygodnia Opis Zdjęcia Poniedziałek24.06.2024 Wycieczka do Parku Edukacyjnego Zoo - Egzotyczne Kaszuby w...
Koncert "Co nam w duszy gra" W czwartek, 20 czerwca 2024 r. w sali teatralnej MDK śpiewająco zakończyli zajęcia wokalne młodzi adepci sztuki pracujący pod bacznym okiem swoich instruktorów: p....
„TO LATO BĘDZIE SUPER…” – czyli gorące przygotowania do wakacji „TO LATO BĘDZIE SUPER…” – czyli gorące przygotowania do wakacji w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY się zaczęły „To lato będzie super, słońce nam to pokaże i...

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko - Niepodległe podwórko" - wyniki

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Niepodległe podwórko" wpłynęło łącznie 285 prac: 63 ze słupskich placówek oświatowych oraz 222 z placówek innych miast.

Dnia 11.04.2018 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Wioletta Miś (nauczyciel plastyki), Katarzyna Tomasiak (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród 285 prac plastycznych nagrodziła 5, wyróżniła 8, a 22 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole Miejskie nr 12, Zamość
KAROL CHMIELEWSKI, 6 lat – NAGRODA
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

HANNA SOKOŁOWSKA, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ
NATALIA BIENIAS, 7 lat – NAGRODA
nauczyciel Maria Mrożek

Ośrodek Kultury, Niemodlino
MAGDALENA ROMANOWSKA, 10 lat – NAGRODA
nauczyciel Michał Graczyk

SP nr 7, Lublin
JAKUB NOWACZEK, 12 lat – NAGRODA
nauczyciel Grażyna Zabłocka

kwalifikacja na wystawę:
HONORATA OLEKSIEJUK, 10 lat, nauczyciel Grażyna Zabłocka

SP nr 3, Zamość
FRANCISZEK DROZDOWSKI, 14 lat – NAGRODA
nauczyciel Elżbieta Smorowska

Centrum Kultury, Łęczna
ZUZANNA PAŁYS, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Paweł Brodzisz

Katolicka SP SPSK, Łódź
RÓŻA KUŹMA, 8 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Agnieszka Domagała

kwalifikacja na wystawę:
JOANNA DOMAGAŁA, 7 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała
MARTA KUBIAK, 10 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała

SP nr 1, Rumia
WIKTORIA MIŁEK, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Gabriela Maliszewska

Publiczna SP, Stare Budkowice
MATEUSZ HADASZ, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Teresa Thomas

SP nr 8, Słupsk
SANDRA ZARZYCKA, 13 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Anna Bajer

Dębnowski Ośrodek Kultury, Zespół plastyczny Pastele 2001
MATEUSZ KUCZYŃSKI, 15 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

BARBARA JUREK, 18 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

kwalifikacja na wystawę:
JOLANTA JUREK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna
PAULINA WALASZCZYK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna

Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła, Łódź
kwalifikacja na wystawę:
MELANIA ŚMIECIŃSKA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko
ANNA GACA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko

SP nr 3, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŁAPIŃSKA, 9 lat, nauczyciel Wioletta Knapa-Przedborska

SP, Okonek
kwalifikacja na wystawę:
HANNA GUBOW, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny
AMELIA KOZAK, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny

Katolicka Niepubliczna SP, Pruszcz Gdański
kwalifikacja na wystawę:
KINGA MIZERA, 9 lat, nauczyciel Monika Szabińska

MDK nr 1, Tychy
kwalifikacja na wystawę:
PAULINA ŁĘSZCZAK, 10 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz
NATALIA JABŁOŃSKA, 11 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz

ZS Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń
kwalifikacja na wystawę:
WIKTOR FOKS, 17 lat, nauczyciel Jolanta Osińska

PM nr 23 „Promyczek", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
IGOR GOŁASZEWSKI, 6 lat, nauczyciel Krystyna Sawicka

PM nr 11 „Calineczka", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
MAŁGORZATA ĆMIEL, 5 lat, nauczyciel Iwona Lewańska

SP nr 11, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
KASIA OSTAPIUK, 15 lat, nauczyciel Bożena Wesnerowicz

SP nr 1, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŻYWNO, 15 lat, nauczyciel Dorota Przychoda

SP nr 18, Lublin
kwalifikacja na wystawę:
GABRIELA SABAT, 15 lat, nauczyciel Elżbieta Starek

MDK, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ALICJA BASICHOWSKA, 18 lat, nauczyciel Kinga Zaborowska

Klub 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, Świdwin
kwalifikacja na wystawę:
AGATA DOMITRZ, 17 lat, nauczyciel Iwona Wiszniewska

 

Laureaci zaproszeni są na podsumowanie konkursu w dniu 24 kwietnia 2018 r. o godzinie 14.00
w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Uwaga!
Kwalifikacja na wystawę nie uprawnia do otrzymania dyplomu i nagrody. Prosimy o potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu do dnia 19 kwietnia 2018 r.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół (plik PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.