mdkslupsk.pl

  • 013_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg

Artykuły

"Pdwórko - Sportowe podwórko" - wyniki konkursu

PROTOKÓŁ - SPOTKANIE KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Sportowe podwórko" wpłynęło łącznie 704 prace: 186 ze słupskich placówek oświatowych oraz 518 z placówek innych miast.
Dnia 03.03.2016 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szulc (artysta plastyk, scenograf); Członkowie: Andrzej Pawik (artysta plastyk), Janina Sawicka (artysta plastyk) spośród 704 prac plastycznych nagrodziła 11, wyróżniła 15, a 69 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

MDK, Biłgoraj
NATALIA PYDA, 6 lat, n-el: Anna Świca - NAGRODA
ANNA SZUBIAK, 9 lat, n-el: Anna Świca - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
NINA ŁUKASZCZYK, 7 lat, n-el: Anna Świca
IZABELA POGORZELEC, 7 lat, n-el: Anna Świca
MAŁGORZATA CHUTKOWSKA, 7 lat, n-el: Anna Świca

TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU „JUTRZENKA", Zakopane
BARTŁOMIEJ KACICZAK, 6 lat, n-el: Urszula Gabryś-Suchorab - NAGRODA
SZYMON STYRCZULA, 5 lat, n-el: Ewa Bartosz-Mazuś - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
ADAM SOKOŁOWSKI, 5 lat, n-el: Ewa Bartosz-Mazuś

ZS, Białka
ALEKSANDRA SZCZEPANIUK, 5 lat, n-el: Lucyna Stolarczyk - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
KONRAD JUCHIMIUK, 11 lat, n-el: Grażyna Hankiewicz
KATARZYNA GOGÓŁ, 5 lat, n-el: Agnieszka Kapczuk

MDK, Pabianice
KACPER PIOTROWICZ GRUSZCZYŃSKI, 5 lat, n-el: Anna Ucińska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
SZYMON GRABARZ, 4 lata, n-el: Anna Ucińska

PAŁAC MŁODZIEŻY, Warszawa Plac Defilad 1
KACPER LANDOWSKI, 8 lat, n-el: Bożena Szynkielewska - NAGRODA
ANIELA NASIŁOWSKA, 9 lat, n-el: Bożena Szynkielewska - NAGRODA
URSZULA KOMISARUK, 11 lat, n-el: Hanna Stefańska - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
BARBARA JANASZEK, 6 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
AMELIA KUREK, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
STEFAN BERNAT, 7 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
DARIA KALINOWSKA, 8 lat, n-el: Hanna Stefańska
ALICJA KSIĘŻOPOLSKA, 8 lat, n-el: Hanna Stefańska
ROBERT LITAWA, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
JAN SIEDLECKI, 11 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
ANNA SMYCZYŃSKA, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
AMELIA LITAWA, 10 lat, n-el: Hanna Stefańska
EMMA BEDNARSKA, 10 lat, n-el: Hanna Stefańska
ANTONI MALEC, 9 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
PAULINA MROCZEK, 17 lat, n-el: Bożena Szynkielewska

SP, Subkowy
BEATA STOLARSKA, n-el: Adriana Lisewska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
AGATA KOŁODZIEJ, n-el: Adriana Lisewska

SZKOŁA FILIALNA, Brzuśce
KINGA ZYBURA, 9 lat, n-el: Aneta Noch - WYRÓŻNIENIE

MDK, Lębork
JULIA MASZOTA, 9 lat, n-el: Beata Synowiec - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
KINGA RUCIŃSKA, 5lat, n-el: Alina Walkusz
MAJA GIDLEWSKA, 6 lat, n-el: Alina Walkusz
ANTONINA STENKA, 8 lat, n-el: Beata Synowiec
AGATA MEJNA, 10 lat, n-el: Beata Synowiec

I SPOŁECZNA SP STO, Słupsk
HANNA SĘDZIŃSKA, 9 lat, n-el: Ewa Nowak - WYRÓŻNIENIE

SP nr 8, Lębork
ANNA NAWROT, 6 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
ROZALIA DAMPS, 7 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg
EWA RACZYŃSKA, 6 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg
ZOSIA WOJEWÓDKA, 7 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg

SP, Sobowidz
ANNA KULLAS, 11 lat, n-el: Aleksandra Nowogrodzka - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
JULIA GORCZYŃSKA, 12 lat, n-el: Aleksandra Nowogrodzka

SP nr 38, Lublin
GABRIELA PYDA, 11 lat, n-el: Małgorzata Piasecka-Kozdęba - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
MAGDALENA KĄTEK, 11 lat, n-el: Małgorzata Piasecka-Kozdęba

MDK, Gorlice
DOMINIKA TRYBUS, 10 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl - WYRÓŻNIENIE
DAMIAN BROŃSKI, 13lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA MIKRUTA, 7 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
ALEKSANDRA KNAPIK, 7 lat, n-el:Danuta Słyś-Tohl
EMILIA ŚWIERZ, 9 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
NATALIA KUDŁAWIEC, 7 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
DAWID TAJAK, 11 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl

OSIEDLOWY DOM KULTURY „OKRĄGLAK", Zamość
ALICJA ŁASZKIEWICZ, 12 lat, n-el: Maria Śliczniak - WYRÓŻNIENIE
EWA BURDZY, 12 lat, n-el: Maria Śliczniak - WYRÓŻNIENIE

GIMNAZJUM nr 5, Słupsk
IZABELA KUBACKA, 13 lat, n-el: Bożena Wesnerowicz - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
NATALIA KIWKA, 15 lat, n-el: Bożena Wesnerowicz

GIMNAZJUM nr 2, Lębork
ANGELIKA DRAPAŁA, 14 lat, n-el: Ferdynanda Byczuk - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
JULIA DRAPAŁA, 14 lat, n-el: Ferdynanda Byczuk

GIMNAZJUM nr 1, Nowy Targ
JAN MROŻEK, 15 lat - WYRÓŻNIENIE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, Gimnazjum nr 8, Zamość
SYLWIA KRAJEWSKA, 16 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE
FILIP KRZYWOSZ, 17 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, SP nr 11, Zamość
JULIA SIKORSKA, 15 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE

POWIATOWE CENTRUM KULTURY, Nowy Targ
kwalifikacja na wystawę:
ANIA SŁABOŃ, 8 lat, n-el: Maria Mrożek
KACPER URZĘDOWSKI, 11 lat, n-el: Maria Mrożek
ZOSIA KURNIK, 5 lat, n-el: Maria Mrożek
MARIA HORNIK, 10 lat, n-el: Maria Mrożek
IZA NOWOBILSKA, 9 lat, n-el: Maria Mrożek
DARIA PARA, 9 lat, n-el: Maria Mrożek

ZS nr 27, SP nr 64, Bydgoszcz
kwalifikacja na wystawę:
GRACJAN MŁYNAREK, 9 lat, n-el: Katarzyna Satke

SP nr 34, Lublin
kwalifikacja na wystawę:
JAKUB HETMAN, lat, n-el: Sylwia Tyczyńska

CENTRUM KULTURY, Łęczna
kwalifikacja na wystawę:
ARLETA HULEWSKA, 6 lat, n-el: Paweł Brodzisz
WIKTORIA WARTACZ, 7 lat, n-el: Paweł Brodzisz

PAŃSTWOWE OGNISKO PLASTYCZNE, Rydułtowy
kwalifikacja na wystawę:
PATRYCJA BRAWAŃSKA, 7 lat, n-el: Anna Miguła

SP nr 2, Pszczyna
kwalifikacja na wystawę:
DOBRAWA KUTARBA, 8 lat, n-el: Jolanta Grabowska

SP nr 1, Biłgoraj
kwalifikacja na wystawę:
WERONIKA HARASIM, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska
ZOFIA KUKIEŁKA, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska
AMELIA SANKIEWICZ, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska

NP JĘZYKOWE, Częstochowa
kwalifikacja na wystawę:
JAN BEDNARSKI, 4 lata, n-el: Bogumiła Mączko

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY, Kalisz Pomorski
kwalifikacja na wystawę:
JULIA KRZAK, 6 lat, n-el: Teresa Stąporek

PM nr 7, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
JULIANNA NOWAK, 5 lat, n-el: Anna Wilma
OLIWIA MARUSZAK, 5 lat, n-el: Anna Wilma

SP nr 3, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
SARA SKOCZYLAS, 10 lat, n-el: Ewa Chowaniec

SP nr 3, Tomaszów Lubelski
kwalifikacja na wystawę:
MALWINA DUDA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
KAROLINA DZIURA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
LENA KULCZYŃSKA, 9 lat, n-el: Małgorzata Łoza
JAGODA CZEKIRDA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
HANNA FARYNA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza

SP nr 10, Tarnobrzeg
kwalifikacja na wystawę:
EMILIA MIERZWA, 8 lat, n-el: Ewa Sowińska

SP Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI nr 10, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ANNA WRÓBLEWSKA, 7 lat, n-el: Mirosława Nowak
AMELIA URBAŃCZYK, 9 lat, n-el: Beata Siłka

PSP, Dalachów
kwalifikacja na wystawę:
KLAUDIA KAŁWAK, 9 lat, n-el: Jolanta Wiatr

ZS nr 3, Zamość
kwalifikacja na wystawę:
JULIA PERDUTA, 7 lat, n-el: Marta Margol
OLIWIA SZYMAŃSKA, 8 lat, n-el: Marta Margol
ANNA GILEWSKA, 9 lat, n-el: Marta Margol

SP nr 37, Tychy
kwalifikacja na wystawę:
ALEKSANDRA STOCHMIAŁ, 12 lat, n-el: Barbara Malasiewicz
LUIZA SZCZOTKA, 12 lat, n-el: Barbara Malasiewicz

 

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 16 marca 2016 r.
o godzinie 15.00 w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury (plik PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.