mdkslupsk.pl

  • 003_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2023/2024

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 II Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej – Yacht Klub Człuchów, 16.09.2023 r. II miejsce
(kategoria: klasy V-VIII solo)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
2 Konkurs plastyczny "Zabytki Powiatu Słupskiego" - Centrum Kultury Powiatu Słupskiego, 24.11.2023 r. I miejsce
(kategoria: klasy I-IV)
Zofia Roberts Wanda Kowalik
3 Ogólnopolski Konkurs Kolęd I Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach, 29.12.2023 r. II miejsce
(kategoria: zespoły klasy IV-VI)
duet "OJ"
Oliwia Pitura
Julia Janczak
Bogusława Plebanek
4 XXV Prezentacje Form Kolędniczych o Statuetkę "Złotego Anioła" - Gminny Ośrodek Kultury w Koczale, 13.01.2024 II miejsce
statuetka
"Srebrnego Anioła"

(kategoria: prezentacje muzyczne - solo)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
5 VIII Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" - Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, 10-11.02.2024
(organizator: Stowarzyszenie PASSIONART w Krakowie i Instytut Pamięci Narodowej)
wyróżnienie
(kategoria: soliści dzieci
10–13 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
6 X Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 14.02.2024 III miejsce
(kategoria zespoły szkoły ponadpodstawowe)
duet
Zuzia Wroniszewska
Dorian Mrozik
Agnieszka Siepietowska
7 Malta International Pop Music Contest 2024 "The Golden Voice" - Malta, 28.03.2024 III miejsce
(kategoria: 11 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
8 XXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Łajba 2024" - SP nr 9 w Słupsku, 18.04.2024 I miejsce
(kategoria: klasy 0-1 SP)
Hania
Szambelan-Krawczyk
Wanda Kowalik
wyróżnienie
(kategoria: klasy 5-8 SP)
Kornelia Bengier
9 Konkurs Wokalny Polskiej Piosenki Wojskowej i Patriotycznej - Gminny Ośrodek Kultury w Koczale, 3.05.2024 II miejsce
(kategoria: soliści)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
10 VI Ogólnopolski Turniej Tańca "Kołobrzeski Konkret Taneczny" - Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, 19.05.2024
(organizator: Szkoła Tańca Vigor Styl Dance Studio w Kołobrzegu)
II miejsce
(kategoria: taniec współczesny mini formacje 13-16 lat)
zespół taneczny
SWING
Karolina Maciejewska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.