mdkslupsk.pl

  • 038_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg

Artykuły

Pracownia Muzyczna - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Spoczyński Daniel keyboard 14.45–18.45 15.00–19.00   14.30–15.30  
studio piosenki       15.30–18.30  
Plebanek Krzysztof studio piosenki 16.00–20.00        
Plebanek Bogusława studio piosenki     15.45–18.55    
Spoczyńska Małgorzata studio piosenki   15.10–18.55 16.00–18.15    
Siepietowska Agnieszka studio piosenki       15.00–19.35  
Cysewski Łukasz studio piosenki   15.50–16.50   15.30–16.15 16.00–17.00
zespoły 17.00–19.15 17.00–19.15      
Bałbatun Zbigniew ukulele 17.40–18.25   17.40–18.25    
gitara klasyczna 16.50–17.35
18.30–20.00
16.50–20.00 16.50–17.35
18.30–20.00
16.50–20.00  
Kwidzińska Magdalena gitara klasyczna   16.00–19.05 16.45–19.50    
Uszkiewicz  Grzegorz gitara klasyczna 16.45–19.10   16.00–19.05    
Bliskowski Mateusz gitara elektryczna     16.00–19.00    

Pracownia Plastyczna - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Jolanta Kopczak zajęcia plastyczne 15.20–16.50   15.20–16.50    
Fabryka Pluszaków 16.55–18.25   16.55–18.25 15.20–17.05  
Zaborowska Kinga zajęcia plastyczne 16.00–19.00   16.00–18.00    
warsztaty artystyczne       15.30–18.30 15.30–18.45
Kowalik Wanda zajęcia plastyczne       15.30–17.00  
rysunek   15.30–17.00
17.00–18.30
     
batik     15.30–17.45    
Szczepłocki Andrzej rysunek i malarstwo 17.00–19.15   17.00–19.15   17.00–19.15

Pracownia Języków Obcych - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Szewczyk Karolina język angielski 15.35–17.05
(grupa C)

17.10–18.40
(grupa F)
15.35–16.35
(grupa C)

16.40–17.40
(grupa F)

17.45–18.45
(grupa D)

18.50–20.20
(grupa G)
  16.15–17.00
(grupa D)
 
Bedka Aldona język angielski     16.00–16.45
(grupa 1)

16.50–17.35
(grupa 2)

17.40–18.25
(grupa 3)

18.30–19.15
(grupa 4)
  16.00–16.45
(grupa 1)

16.50–17.35
(grupa 2)

17.40–18.25
(grupa 3)

18.30–19.15
(grupa 4)

Pracownia Tańca - plan zajęć

 

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Szanel Wioletta "MINI AKCENT" 16.35–18.05   16.35–18.05    
"AKCENT II" 18.10–19.40   18.10–19.40    
Szymczewska-Kuhn Iwona "MINI AKCENT" 16.35–18.05   16.35–18.05    
"AKCENT I" 18.10–19.40   18.10–19.40    
Bartoś Katarzyna "GEST"   16.00–17.15
(starsze)

17.20–18.15
(młodsze)
  15.45–17.00
(starsze)

17.05–18.00
(młodsze)
 
Maciejewska Karolina   "ISKIERKI"   16.30-17.30   16.00–16.45  
"STEP"       16.50–18.20  
"FLEX" 17.05–19.05   16.00–17.30    
"SWING"   17.40–19.05     16.00–19.00

Koła zainteresowań - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Sapis Lucyna koło szachowe   16.30–18.00 16.30–18.00   16.30–18.00
Andrzejewska Marta koło teatralne "Mali artyści" 18.00–19.30   16.00–17.30    
Michałowska Dorota koło teatralne 18.00–19.30       18.00–19.30
koło dziennikarskie 16.00–17.30       16.00–17.30
Olszewska Katarzyna Artystyczna Akademia Malucha   9.00–12.00 9.00–12.00 9.00–12.00 9.00–12.00
Olszewska Katarzyna
Andrzejewska Marta
zajęcia sensoplastyczne 15.00–16.20
(grupa I)

16.30–17.50
(grupa II)
       
Andrzejewska Marta zajęcia sensoplastyczne     17.30–19.00    
Zagórska Agnieszka zajęcia kulinarne "Palce lizać"   16.30–18.45
(grupa I)
  16.30–18.45
(grupa II)
 

Pracownia Zajęć Rytmiczno-Umuzykalniających - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Szanel Wioletta
Szymczewska-Kuhn Iwona
rytmika
"Brzdące"
15.45–16.30   15.45–16.30    

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 4–15.03.2024 r. nie odbędą się zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Grzegorza Uszkiewicza.
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.