Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik/zespół |
nauczyciel |
1 | Przegląd Talentów Muzycznych - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 28.10.2021 | I miejsce (kategoria powyżej 18 lat) |
duet "The Satis" Patrycja Szczegielniak Cezary Chmielowiec |
Marcin Gałązka |
III miejsce (kategoria powyżej 18 lat) |
Julia Nawacka | Krzysztof Plebanek | ||
2 | VIII Pomorski Konkurs Wokalny "W polskiej tonacji czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 30.10.2021 | I miejsce (kategoria 16-25 lat) |
Julia Nawacka | Krzysztof Plebanek |
wyróżnienie (kategoria 16-25 lat) |
Kinga Życzyńska |
Agnieszka Siepietowska | ||
3 | VII Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2021" – Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 19.11.2021 | I miejsce (kategoria soliści klas V–VIII SP) |
Julia Janczak | Bogusława Plebanek |
II miejsce (kategoria soliści klas V–VIII SP) |
Zosia Janikowska |
|||
4 | V Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Katedra Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku, 24.11.2021 | I miejsce | Roksana Kulpa | Agnieszka Siepietowska |
III miejsce | Kalina Marczuk | |||
5 | 24. Giełda piosenki dla dzieci i młodzieży - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, 27.11.2021 | III miejsce | Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
6 | VIII Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 3.03.2022 | II miejsce (kategoria soliści szkoły ponadpodstawowe) |
Kinga Życzyńska | Agnieszka Siepietowska |
7 | Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna" - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach, 11.03.2022 | II miejsce (kategoria soliści 6 lat–III klasa SP) |
Katarzyna Winnik | Agnieszka Siepietowska |
II miejsce (kategoria soliści IV–VIII klasa SP) |
Misza Szcześniak | |||
III miejsce (kategoria soliści 6 lat–III klasa SP) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek | ||
wyróżnienie (kategoria soliści IV–VIII klasa SP) |
Natalia Lewna | |||
8 | XXVI Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" - Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim, 2.04.2022 | wyróżnienie (część plastyczna kategoria 5–8 klasa SP) |
Antonina Serkiz | Kinga Zaborowska |
9 | XXV Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2022" - SP nr 9 w Słupsku, 23.04.2022 | I miejsce (kategoria soliści klas 1–3 SP) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
wyróżnienie (kategoria soliści klas 4–8 SP) |
Julia Janczak | |||
10 | XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" - Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, maj 2022 | III miejsce (kategoria rysunek 13–15 lat) |
Antonina Serkiz | Kinga Zaborowska |
11 | XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2022" - Suwalski Ośrodek Kultury, 26-28.05.2022 | III miejsce Brązowa Muszelka Wigier (kategoria piosenka - soliści 6–10 lat |
Katarzyna Winnik | Agnieszka Siepietowska |
12 | Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Poniesie Nas Muzyka" – Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, 28.05.2022 | I miejsce (kategoria soliści 7–10 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
13 | 9. Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej – PUMA 2022 – Słupski Ośrodek Kultury, 2.07.2022 | Grand Prix Marszałka Województwa Pomorskiego |
zespół "Lowrider" | Marcin Gałązka |
Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik/zespół |
nauczyciel |
1 | II Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej – Yacht Klub Człuchów, 16.09.2023 r. | II miejsce (kategoria: klasy V-VIII solo) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
2 | Konkurs plastyczny "Zabytki Powiatu Słupskiego" - Centrum Kultury Powiatu Słupskiego, 24.11.2023 r. | I miejsce (kategoria: klasy I-IV) |
Zofia Roberts | Wanda Kowalik |
3 | Ogólnopolski Konkurs Kolęd I Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach, 29.12.2023 r. | II miejsce (kategoria: zespoły klasy IV-VI) |
duet "OJ" Oliwia Pitura Julia Janczak |
Bogusława Plebanek |
4 | XXV Prezentacje Form Kolędniczych o Statuetkę "Złotego Anioła" - Gminny Ośrodek Kultury w Koczale, 13.01.2024 | II miejsce statuetka "Srebrnego Anioła" (kategoria: prezentacje muzyczne - solo) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
5 | VIII Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" - Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, 10-11.02.2024 (organizator: Stowarzyszenie PASSIONART w Krakowie i Instytut Pamięci Narodowej) |
wyróżnienie (kategoria: soliści dzieci 10–13 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
6 | X Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 14.02.2024 | III miejsce (kategoria zespoły szkoły ponadpodstawowe) |
duet Zuzia Wroniszewska Dorian Mrozik |
Agnieszka Siepietowska |
7 | Malta International Pop Music Contest 2024 "The Golden Voice" - Malta, 28.03.2024 | III miejsce (kategoria: 11 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
8 | XXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Łajba 2024" - SP nr 9 w Słupsku, 18.04.2024 | I miejsce (kategoria: klasy 0-1 SP) |
Hania Szambelan-Krawczyk |
Wanda Kowalik |
wyróżnienie (kategoria: klasy 5-8 SP) |
Kornelia Bengier | |||
9 | Konkurs Wokalny Polskiej Piosenki Wojskowej i Patriotycznej - Gminny Ośrodek Kultury w Koczale, 3.05.2024 | II miejsce (kategoria: soliści) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik |
nauczyciel |
1 | 8. Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka - Wejherowskie Centrum Kultury, 25-27.10.2013 | III nagroda | Teatr (Nie)Nasycony Maja Łepek, Klaudia Medwid, Natalia Pliszka, Weronika Żuk |
Joanna Stoike-Stempkowska |
2 | Konkurs wokalny "Wszystko można śpiewać" - Klub Kwadrat w Słupsku, 21.11.2003 | Nagroda | Wanesa Dyś | Krzysztof Plebanek |
3 | XVIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2013 - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, 22.11.2013 | III miejsce (Rysunek - kategoria wiekowa do 6 lat) |
Bolesława Butko | Wanda Kowalik |
4 | Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Koci świat" - MDK Słupsk listopad 2013 | Nagroda | Julia Foltyn | Jolanta Kopczak |
5 | XXI Konfrontacje Dziecięcych Grup Teatralnych - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 29.11.2013 | Złota Maska | Grupa teatralna "Dream" Amelia Bukowska, Aleksandra Cisek, Zuzanna Kamińska, Martyna Kwiatkowska, Urszula Olechnowicz, Wiktoria Owczarek, Monika Spaczyńska |
Joanna Stoike-Stempkowska |
Nagroda Aktorska | Monika Spaczyńska | |||
6 | VI Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”, 18.01.2014 | I miejsce |
Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
7 | Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 24.01.2014 | I miejsce | Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
8 | III Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 7.02.2014 |
Nagroda Główna | Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
9 | Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - SP w Warcinie, 14.02.2014 |
II miejsce (kategoria: gimnazja) |
Wanesa Dyś | Krzysztof Plebanek |
10 | XIV Poznański Festiwal Teatrów "MARCINEK" - I LO w Poznaniu, 8-9.03.2014 | Wyróżnienie (za grę zespołową) |
Teatr (Nie)Nasycony Maja Łepek, Klaudia Medwid, Natalia Pliszka, Weronika Żuk |
Joanna Stoike-Stempkowska |
11 | I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego - MDK w Sopocie, 8.03.2014 | Wyróżnienie | zespół "Kontra" | Katarzyna Bartoś Wioletta Szanel |
12 | XII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 15.03.2014 | II miejsce (kategoria: zespoły instrumentów akustycznych) |
Trio gitarowe Grzegorz Derdziński, Wiktor Szewczyk, Jakub Łosińksi |
Andrzej Machutta |
13 | Eliminacje Powiatowe 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Teatr Rondo w Słupsku, 22.03.2014 | Wyróżnienie (kategoria: młodzież szkół ponadgimnazjlanych) |
Natalia Pliszka | Joanna Stoike-Stempkowska |
14 | III Wojewódzki Konkurs „Teatr Młodego Aktora – Teatr Moich Marzeń” - MDK w Gdyni, 29.03.2014 |
III miejsce (kategoria: klasy 0-III szkoły podstawowe) |
Wiktoria Owczarek | Joanna Stoike-Stempkowska |
15 | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko-podwórkowa przyjaźń" - MDK Słupsk marzec 2014 | Nagroda | Alicja Warkocka | Jolanta Kopczak |
15Wyróżnienie | Aleksandra Michalska | |||
16 | II Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 5.04.2014 | I miejsce (kategoria: soliści-wokaliści, 13-16 lat) |
Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
II miejsce (kategoria: solisci-wokalisci, 13-16 lat) |
Aleksandra Daukszewicz | Daniel Spoczyński | ||
17 | Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "Śpiewać każdy może" - MDK w Gdyni, 12.04.2014 | wyróżnienie (kategoria: gimnazja) |
Aleksandra Daukszewicz | Daniel Spoczyński |
18 | XXI Konfrontacje Młodzieżowych Grup Teatralnych - MCK w Słupsku, 29.04.2014 | Srebrny Arlekin II miejsce |
Teatr (Nie)Nasycony | Joanna Stoike-Stempkowska |
Nagroda aktorska | Maja Łepek | |||
19 | Eliminacje rejonowe do XXX Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego Niebieskie Tarcze - Teatr Rondo w Słupsku, 8.05.2014 | III miejsce | Grupa teatralna "Dream" Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Cisek, Zuzanna Kamińska, Martyna Kwiatkowska, Urszula Olechnowicz, Wiktoria Owczarek, Monika Spaczyńska |
Joanna Stoike-Stempkowska |
20 | Konkurs Plastyczny "Podróże po krajach Unii Europejskiej" - MDK Słupsk 5.05.2014 | Nagroda | Marta Ledeman | Jolanta Kopczak |
Wyróżnienie | Aleksandra Michalska | |||
Julia Pospiech | ||||
21 | VI edycja Otwartego Amatorskiego Turnieju Teatralno-Kabaretowego "Wieżowisko" - Gniewino, 16.05.2014 | II miejsce (kategoria: teatry młodzieżowe) |
Teatr (Nie)Nasycony Maja Łepek, Klaudia Medwid, Natalia Pliszka, Weronika Żuk |
Joanna Stoike-Stempkowska |
22 | VIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytów, 24.05.2014 |
I miejsce (kategoria: 14-16 lat gimnazjaliści) |
Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
23 | 23. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 30.05.2014 | Grand Prix | Maja Męderek | Krzysztof Plebanek |
wyróżnienie | Wanesa Kaniewska | Małgorzata Spoczyńska | ||
24 | Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kobylnica '2014 - ZSS w Kobylnicy, 6.06.2014 | I miejsce (kategoria: szkoły gimnazjalne) |
Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
I miejsce (kategoria: soliści do lat 7) |
Wanessa Koniewska | Małgorzata Spoczyńska | ||
II miejsce (kategoria: duety) |
Wanesa Dyś |
Krzysztof Plebanek | ||
II miejsce (kategoria: zespoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne ) |
zespół KATHRIN ZIMERMANN | Marcin Gałązka | ||
Wyróżnienie (kategoria: soliści do lat 7) |
Dobrawa Szuwalska | Małgorzata Spoczyńska | ||
Alicja Warkocka | Daniel Spoczyński | |||
25 | VII Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej BURSZTYNOWE SŁONECZKO Ustka '2014 - 7-8.06.2014 | III miejsce | Maja Mędrek | Krzysztof Plebanek |
26 | VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal...żagle i fale" - MDK w Gdyni, czerwiec 2014 | Wyróżnienie | Wiktoria Lecka | Wanda Kowalik |
Kornelia Jaworska |
||||
27 | 2. edycja Konkursu Plastycznego pt. "Słupsk pięknieje na wiosnę" - MCK w Słupsku, 11.06.2014 | I Nagroda (kategoria: I-IV klasy SP) |
Hanna Gorczyn | Wanda Kowalik |
28 | Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Gdynia, 15.06.2014 | I miejsce | Dominik Krajnik, Wojciech Okuniewski |
Bogusław Dyk |
III miejsce | Mateusz Obolewski, Marcin Waloch |
|||
29 | Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Łódź, 19-22.06.2014 | III miejsce Brązowy medal |
Dominik Krajnik, Wojciech Okuniewski |
Bogusław Dyk |
Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik/zespół |
nauczyciel |
1 | I Wojewódzki Konkurs Wokalny „Piosenki o Polsce" - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 10.11.2017 | I miejsce (kategoria 16-21 lat) |
Wanesa Dyś |
Krzysztof Plebanek |
III miejsce (kategoria 16-21 lat) |
Julia Nawacka | |||
2 | X Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 18.11.2017 | I miejsce ex aequo (kategoria soliści 17-19 lat) |
Julia Nawacka Wanesa Dyś |
Krzysztof Plebanek |
3 | XIII Regionalny Konkurs Piosenki Religjnej "Na anielską nutę" - SP nr 5 w Słupsku, 18.11.2017 | I miejsce | Kalina Marczuk | Agnieszka Siepietowska |
4 | Międzynarodowy konkurs wokalny "Praga romanse" - Praga (Czechy), 21.11.2017 | I miejsce | Wanesa Dyś | Krzysztof Plebanek |
5 | XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje miasto – moja miejscowość" - Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim, 25.11.2017 | Nagroda Dyrektora | Kornelia Jaworska | Wanda Kowalik |
6 | VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Piosenki Romualda Lipko" - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 27.11.2017 | I miejsce |
Natalia Rudyk | Krzysztof Plebanek |
7 | V Międzyszkolny Festiwal Piosenki i Tańca "Vendo" - SP nr 10 w Słupsku, 30.11.2017 | III miejsce |
Marysia Dadel | Agnieszka Siepietowska |
8 | XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Tęczowy kalendarz" - Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach, listopad 2017 |
Nagroda | Julia Kowalska | Wanda Kowalik |
9 | III Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 20.01.2018 | I miejsce (kategoria: 17-19 lat) |
Wanesa Dyś | Krzysztof Plebanek |
wyróżnienie (kategoria: 17-19 lat) |
Julia Nawacka | |||
10 | 10. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 27-28.01.2018 | I miejsce (kategoria: soliści 17-19 lat) |
Aleksandra Daukszewicz | Daniel Spoczyński |
11 | V Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 16.02.2018 | II miejsce (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne - soliści) |
Kinga Łozińska | Agnieszka Siepietowska |
III miejsce ex aequo (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne - soliści) |
Aleksandra Daukszewicz | Daniel Spoczyński | ||
Piotr Kamiński | Krzysztof Plebanek | |||
12 | X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Szkoła Podstawowa nr 3 - Gimnazjum nr 2 w Słupsku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, marzec 2018 | I miejsce (kategoria plastyczna - szkoły gimnazjalne i szkoły podstawowe klasy VII) |
Jakub Sygnowski |
Kinga Zaborowska |
Nagroda Prezydenta Miasta Słupska - Roberta Biedronia (kategoria fotograficzna) |
Alicja Basichowska | |||
13 | III Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 22.03.2018 | I miejsce (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne) |
Julia Nawacka | Krzysztof Plebanek |
III miejsce (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne) |
Piotr Kamiński | Agnieszka Siepietowska Krzysztof Plebanek |
||
14 | VI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 20-21.04.2018 | I miejsce (kategoria soliści-wokaliści klasa 1-3 SP) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
I miejsce (kategoria soliści-wokaliści klasa VII SP i gimnazjum) |
Weronika Marcjan | |||
III miejsce (kategoria soliści-wokaliści klasa VII SP i gimnazjum) |
Roksana Kulpa | |||
III miejsce (kategoria interpretacja klasa 1-3 SP) |
Zofia Giedrojć | Joanna Stoike-Stempkowska |
||
15 | XXVI Powiatowe Prezentacje Artystyczne - Łupawa, 25.05.2018 | I miejsce (kategoria: zespoły taneczne klasa V-VII SP i gimnazjum) |
zespół taneczny RELLISE |
Karolina Maciejewska |
I miejsce (kategoria małe formy teatralne) |
grupa teatralna TEATR (NIE)NASYCONY |
Joanna Stoike-Stempkowska |
||
I miejsce (kategoria: soliści klasa 0-III SP) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska | ||
16 | Konkurs "THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS - LANGUAGE IN POETRY AND SONGS" - II LO w Koszalinie, 25.05.2108 | wyróżnienie | Piotr Kamiński | Agnieszka Siepietowska Krzysztof Plebanek |
17 | VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - NSP nr 7 w Słupsku, 30.05.2018 | I miejsce (kategoria: klasa II SP) |
Julia Spoczyńska | Małgorzata Spoczyńska |
18 | XXVII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Klub pARTer "emcek" w Słupsku, 8.06.2018 | I miejsce (kategoria: soliści klasy 4-6 SP) |
Urszula Sieradzka | Małgorzata Spoczyńska |
wyróżnienie (kategoria: soliści klasy 1-3 SP) |
Julia Spoczyńska |
Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik/zespół |
nauczyciel |
1 | V Pomorski Konkurs Wokalny pn. "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 27.10.2018 | II miejsce (kategoria 16-30 lat) |
Kinga Łozińska |
Agnieszka Siepietowska |
III miejsce (kategoria 16-30 lat) |
Julia Nawacka | Krzysztof Plebanek | ||
2 | XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - "Ojczyzna" - Sławieński Dom Kultury, 25.11.2018 | wyróżnienie | Kinga Łozińska | Agnieszka Siepietowska |
3 | V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2018" - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 30.11.2018 | III miejsce (kategoria zespoły kl. 6-8 SP i Gimnazjum) |
zespół "Farcik" | Małgorzata i Daniel Spoczyńscy |
wyróżnienie (kategoria soliści SP kl. 1–5) |
Zosia Janikowska | Bogusława Plebanek | ||
4 | XXIX Festiwal Pieśni Religijnej "Cantate Domino" - Centrum Kultury 105 w Koszalinie, 1-2.12.2018 | I miejsce (kategoria soliści dziecięcy) |
Kalina Marczuk | Agnieszka Siepietowska |
II miejsce (kategoria soliści młodzieżowi) |
Kinga Łozińska | |||
5 | IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej pn. "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 14.03.2019 | I miejsce (kategoria szkoły ponadgimnazjalne) |
Julia Nawacka |
Krzysztof Plebanek |
III miejsce (kategoria szkoły ponadgimnazjalne) |
Kinga Łozińska | Agnieszka Siepietowska | ||
6 | IV Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 22.03.2019 | I miejsce (kategoria szkoły średnie) |
Wanesa Dyś |
Krzysztof Plebanek |
wyróżnienie (kategoria szkoły średnie) nagroda publiczności |
Konrad Kowalski | Agnieszka Siepietowska | ||
7 | VIII Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 5.04.2019 | wyróżnienie | Weronika Marcjan |
Agnieszka Siepietowska |
8 | VII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 12-13.04.2019 | I miejsce (kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP) |
Kalina Marczuk | Agnieszka Siepietowska |
II miejsce (kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP) |
Misza Szcześniak | |||
III miejsce (kategoria: interpretacje kl. 1-3 SP) |
Zofia Giedrojć | Joanna Stoike-Stempkowska |
||
9 | XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera w Słupsku, 25.04.2019 | Nagroda Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku |
Alicja Basichowska |
Kinga Zaborowska |
10 | XIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 17-18.05.2019 | III miejsce (kategoria: 11-15 lat) |
Urszula Sieradzka | Małgorzata Spoczyńska |
11 | 36. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 20.05.2019 |
wyróżnienie (kategoria: kl. I-III SP) |
Zosia Giedrojć | Joanna Stoike-Stempkowska |
12 | Konkurs recytatorski "BRZECHWOLANDIA" - Teatr Nowy w Słupsku, 31.05.2019 |
I miejsce | Zosia Giedrojć | Joanna Stoike-Stempkowska |
13 | 28. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 31.05.2019 | I miejsce (kategoria: kl IV-VI SP) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
14 | VI Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej PUMA 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 8.06.2019 | I miejsce | zespół "Chanting Bones" | Marcin Gałązka |
Lp. |
Nazwa i organizator konkursu | nagrody/ wyróżnienia |
uczestnik/zespół |
nauczyciel |
1 | I Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej – Yacht Klub w Człuchowie, 17.09.2022 | II miejsce (kategoria: klasy I-IV SP) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
2 | II edycja Jesiennego Turnieju Szachowego dla Dzieci i Młodzieży – "Emcek" w Słupsku, 24-25.09.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury) |
Najlepszy w kategorii do 9 lat |
Dominik Radziwiłłowicz | Lucyna Sapis |
3 | XVIII Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową – Fundacja "Wiatrak" w Bydgoszczy, 22.10.2022 (organizator Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy) | III miejsce (kategoria: 7–10 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
4 | IX Pomorski Konkurs Wokalny "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" – Powiatowy Młodzieżowy Domu Kultury w Miastku, 5.11.2022 | Wyróżnienie (kategoria 16–25 lat) |
Kalina Marczuk | Agnieszka Siepietowska |
5 | 30. Festiwał Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2022 – "Emcek" w Słupsku, 18.11.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury) | III miejsce (kategoria: soliści dzieci starsze 2012–2010) |
Julia Janczak | Bogusława Plebanek |
6 | VIII Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "Marina 2022" – Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 19.11.2022 (organizator Zarząd Oddziału Ligi Morskiej i Rzecznej w Słupsku) | II miejsce (kategoria: soliści klas V-VIII SP) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
7 | Międzynarodowy Konkurs Internetowy INTERNATIONAL AUTUMN CONTEST DIGI–FORM-ART – Fundacja BENEFIS w Wolinie, 22.11.2022 | I Laureatka (kategoria: solista 7–9 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
8 | VIII International Art Competition by photos and videos "CA GRAZIOSO" Turkey-Kazachstan – CASPI ART SANAT VE SANATSAL EGITIM HIZMETLERI TIC. LTD. STI (Turcja), 10-20.12.2022 | I miejsce (kategoria: solista 9–10 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
9 | XXVI Międzynarodowy Konkurs "Digi-Talenty Święta 2022" - Fundacja "Inicjatywa" w Świdnicy, 10.01.2023 | Laureatka I stopnia (kategoria solo wokalne / mini) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
10 | XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 21.01.2023 | III miejsce (kategoria: młodzież 14–19 lat) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
11 | XIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Lwówku, 22.01.202 | Wyróżnienie (kategoria soliści od 7 do 12 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
12 | Międzynarodowy Konkurs Internetowy "WHITE WINTER" - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, 1.02.202 | II Laureatka (kategoria: solista 10–12 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
13 | IX Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 14.02.2022 | II miejsce (kategoria: zespoły klas 4-8) |
duet Julia Janczak Oliwia Pitura |
Bogusława Plebanek |
Wyróżnienie (kategoria: soliści klas 4-8) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek | ||
14 | 25. Giełda Piosenki dla dzieci i młodzieży – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, 18.02.2023 | III miejsce (kategoria 7–11 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
III miejsce (kategoria 12–14 lat) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska | ||
15 | XIV Maraton Artystyczny Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu - 10-11.03.2023 | I miejsce (Konkurs Tańca kat. Mini Formacje Taniec Współczesny 12-14 lat) |
zespół "SWING" | Karolina Maciejewska |
16 | III Ogólnopolski Festiwal Wokalny Polskiej Piosenki "Z Piosenką Przez Dekadę - Lata 90." - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 11.03.2023 | II miejsce (kategoria 13–16 lat) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
17 | XXVI Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2023" - Teatr RONDO, 17.03.2023 | I miejsce (kategoria soliści klas 4–8 SP) |
Misza Szcześniak | Agnieszka Siepietowska |
18 | VII Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 21.04.2023 | III miejsce (kategoria wokalna 16–19 lat) |
Kalina Marczuk | Agnieszka Siepietowska |
19 | II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Poniesie nas muzyka" - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, 22.04.2023 | I miejsce (kategoria soliści 7–10 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
20 | II Ogólnopolski Konkurs "Czary Gitary" - Świdwiński Ośrodek Kultury ZAMEK, 20-21.05.2023 | II miejsce (kategoria: grupa początkująca – gitara elektryczna i basowa) |
Michał Furman | Marcin Gałązka |
III miejsce (kategoria: grupa początkująca – gitara klasyczna i akustyczna) |
Julia Lipka | |||
21 | XIX International Contest DIGI-FORM-ART SPRING edycja online - Fundacja BENEFIS w Wolinie, maj 2023 | II Laureatka (kategoria: 10-12 lat, Solo, Vocal LIVE, Pop) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
22 | VIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej, Musicalowej i Aktorskiej o ZŁOTY LAUR - (organizator Stowarzyszenie "Galiarda" oraz Klub Raszyn w Poznaniu), 27.05.2023 | Wyróżnienie (kategoria soliści 11–12 lat) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
23 | XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej - SP nr 85 w Gdańsku, 5.06.2023 | II miejsce (kategoria soliści klas 4–6 SP) |
Oliwia Pitura | Bogusława Plebanek |
24 | II Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny "Vistula Sounds" - Ciechocinek, 14-18.08.2023 | III miejsce (Konkurs Międzynarodowej Piosenki) |
Oliwia Pitura |
Bogusława Plebanek |
III miejsce (Konkurs Polskiej Piosenki) |