mdkslupsk.pl

  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6346-5.jpg

Artykuły

Previous Next
"ZAŚPIEWANE ZIMĄ" Dnia 29.01.2023 ogłoszono wyniki XXVI INTERNETOWEGO KONKURSU PIOSENKI POLSKIEJ „ZAŚPIEWANE ZIMĄ" którego Organizatorem było Centrum Artystyczne THE VOICE w...
31. Finał WOŚP Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku również w tym roku przyłożył swoją "artystyczną" cegiełkę podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia 2023...
Ferie zimowe - krótka relacja z pracowni na poddaszu W drugim tygodniu ferii dzieci pracowały nad różnorodnymi zadaniami: wykonywały formy przestrzenne zwierząt, rysowały i malowały świat realny oraz świat na opak. Przy...
XXIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek W niedzielę, 22 stycznia 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Lwówku odbył się XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK. W każdej kategorii wiekowej wyłaniany...
XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek 21.01.2023 r. w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach odbył się koncert finałowy XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Misza Szcześniak ze...
IIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny 21 stycznia 2023 r. w słupskim "Emceku" odbył się I etap przesłuchań III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka, organizowanego przez Państwowy Zespół...

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "GDY DOROSNĘ..."

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "GDY DOROSNĘ..." wpłynęły łącznie  254 prace z 31 placówek.


Dnia 9.11.2022r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis  (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac przyznała  8 nagród i 11 wyróżnień. Ponadto przyznano 1 NAGRODĘ DYREKTORA. 44 prace zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole nr 2 - Słupsk
ROZALIA CWOJDZIŃSKA lat 5, n-el: Adriana Kobusińska – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Leon Mazurek lat 5, n-el: Adriana Kobusińska

Przedszkole nr 4 - Słupsk
ZOFIA GRZYBOWSKA lat 5, n-el: Agnieszka Dżugan – WYRÓŻNIENIE

Przedszkole nr 11 – Słupsk
LENA WYSOCKA lat 5, n-el: Lucyna Lubińska – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Janek Michalik lat 5, n-el:  Lucyna Lubińska

Przedszkole nr 15 - Słupsk
KACPER KOZIEŁ lat 6, n-el: Malwina Nawrocka – WYRÓŻNIENIE
JULIA ZAJĄC lat 5, n-el: Kamila Rostek – WYRÓŻNIENIE

SP nr 1 - Słupsk
NINA KIRKO lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE
MILENA BUTWIN lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Amelia Jastrzębska  lat 12, n-el: Bożena Wesnerowicz
Zuzanna Margas  lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz

SP nr 2 - Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Marcelina Leśniewska-Drawc  lat 8, n-el: Hanna Jastrzębska

SP nr 3 - Słupsk
LENA FRASZKA lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
MILENA WILKOWSKA lat 12, n-el: Wioletta Miś – NAGRODA DYREKTORA
ANTONINA GROCHOWSKA lat 9, n-el: Wioleta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
NIKODEM ZAREMBA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE
NATALIA PETLAKOWSKA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Kalina Fraszka lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Maja Bielenda lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Laura Bajar lat 11, n-el: Wioleta Małachowska
Julia Mielewczyk lat 12, n-el: Wioleta Małachowska

SP nr 11 – Słupsk
OLEKSANDRA POLIAKOVA lat 11, n-el: Sylwia Wysocka  – NAGRODA
LENA MONCZAK lat 10, n-el: Sylwia Wysocka – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Maria Figa  lat 11, n-el: Sylwia Wysocka
Zofia Hubert  lat 10, n-el: Sylwia Wysocka
Natalia Borkowska lat 8, n-el: Anna Monczak
Emilia Raczkowska lat 9, n-el: Anna Monczak

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Aleksander Arellano-Piasecki  lat 8


MDK – Słupsk
NATASZA KUBACKA lat 7, n-el: Jolanta Kopczak – NAGRODA
ALICJA TOMASZEWSKA lat 7, n-el: Kinga Zaborowska – WYRÓŻNIENIE
NADIA MISZKE lat 9, n-el: Jolanta Kopczak – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Hanna Walach  lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Amelia Kołek  lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Grzegorz Mierzlikin lat 8,5, n-el: Jolanta Kopczak
Nikola Hańczyk lat 9, n-el: Jolanta Kopczak
Helena Pakuła lat 7, n-el:Kinga Zaborowska
Hanna Araszkiewicz lat 13, n-el:Kinga Zaborowska
Marianna Szumiło lat 11, n-el:Kinga Zaborowska
Julia Paszko lat 10, n-el:Kinga Zaborowska
Antonina Serkiz lat 14, n-el:Kinga Zaborowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny - Objazda

kwalifikacja do wystawy:
Franciszek Wańdoch lat 10, n-el: Magdalena Hajko


SP – Potęgowo

kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Domańska lat 9, n-el: Beata Woźniak

MDK – Lębork
ZUZANNA WOŁOSZYK lat 8, n-el: Bożena Siuta – NAGRODA
SZYMON SZKODZIŃSKI
lat 10, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Tymoteusz Ruszkowski lat 11, n-el: Beata Synowiec
Maria Mościcka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Martyna Makurat lat 7, n-el: Beata Synowiec
Aleksandra Misiak lat 8,5, n-el: Beata Synowiec
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Beata Synowiec

SP nr 4 – Lębork

JULIA WACZKOWSKA lat 11, n-el: Wioletta Szymonik – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Lilianna Kwapińska lat 12, n-el: Wioletta Szymonik
Łukasz Cholcha lat 11, n-el: Wioletta Szymonik
Emilia Suprynowicz lat 10, n-el: Wioletta Szymonik

SP nr 8 – Lębork

kwalifikacja do wystawy:
Milena Zielonka lat 9, n-el: Joanna Fudala
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Natalia Ziemkowska lat 9, n-el: Joanna Fudala
Agata Gburczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Zuzanna Orzeł lat 9, n-el: Ewa Sadkowska

Zespół Szkół – Kępice

kwalifikacja do wystawy:
Maja Klasa lat 12, n-el: Alicja Dworakowska

SP nr 9 – Rumia

kwalifikacja do wystawy:
Lena Jurek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk
Tola Zaczek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk

SP nr 14 – Gdańsk

kwalifikacja do wystawy:
Alessia Strąk lat 7, n-el: Zdzisława Głowienka

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana dyplomem

Wszystkich LAUREATÓW i OPIEKUNÓW zapraszamy do Galerii MDK na inaugurację konkursu dnia 2 grudnia 2022r. o godz.13.00

UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Koło teatralne Zajęcia koła teatralnego od 1 lutego 2023 r. są zawieszone do odwołania.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.