mdkslupsk.pl

  • 045_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg

Artykuły

Previous Next
"Barwy Piosenki" - kolejność prezentacji uczestników Poniżej do pobrania kolejność prezentacji uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Młodzieżowej "Barwy Piosenki". Pobierz: Kolejność prezentacji uczestników...
"Łajba 2024" Dwie podopieczne zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury mogą pochwalić się sukcesem w XXV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Łajba 2024" organizowanym przez...
Warsztaty sensoryczne Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat na bezpłatne zajęcia sensoryczne, które odbędą się 20 kwietnia 2024 r. (sobota) w Młodzieżowym Domu Kultury. Zapisy telefoniczne pod...
Wiosna, wiosna ach to ty Wiosna, wiosna ach to ty Tak właśnie w ślad za Markiem Grechutą podśpiewujemy sobie już od środy 20 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku. Skąd ten wiosenny...
Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "TO, CO WAŻNE..." W tym roku szkolnym zaprosiliśmy uczniów i nauczycieli szkół i placówek naszego województwa do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "TO, CO WAŻNE...". Konkurs...
Dobry wieczór Drodzy Państwo, budzimy się Dobry wieczór Drodzy Państwo, budzimy się… 14 marca 2024 na deskach naszego Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku odbyła się premiera. Nie byle jaka...

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "TO, CO WAŻNE ..."

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "TO CO WAŻNE ..." wpłynęło łącznie  105 prac z 16 placówek.

Dnia 14.02.2024 r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis  (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac przyznała 9 nagród i 12 wyróżnień. Ponadto przyznano NAGRODĘ DYREKTORA. 47 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole nr 21 - Słupsk
ADELA ŚWIGOŃ lat 6, n-el: Jolanta Malek – WYRÓŻNIENIE
ANTONI GRZELAK lat 5, n-el: Jolanta Malek – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Oktawia Kaliszczak lat 6, n-el:   Jolanta Malek

Miejskie Przedszkole nr 31 - Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Seweryn Bronk lat 4, n-el: Dorota Krawczyk
Hanna Ciepiel lat 4, n-el: Dorota Krawczyk

SP nr 3 - Słupsk
OLIWIA CHMIELOWIEC lat 9, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska – WYRÓŻNIENIE
ZOFIA BODNAR lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Nina Swornowska lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Pola Jórczykowska lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Jan Pluto-Prondziński lat 10, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Alexander Markowski lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Vadim Babenko lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Oskar Prusik lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Tomasz Dziermański lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Maja Solińska lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Wojciech Drohomirecki lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Adam Woźniak lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Agata Zarzycka lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Zuzanna Kwiecińska lat 9, n-el: Anna Pluto-Prondzińska
Izabela Kiełb lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Oliwia Sołtys lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Oliwia Wieczerzak lat 10, n-el: Magdalena Wilkowska
Nikodem Zaremba lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska

SP nr 10 – Słupsk
MICHALINA KRZYWAŻNIA lat 13, n-el: Paulina Synakowska – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Kalina Chmielińska lat 11, n-el: Paulina Synakowska

2 Liceum Ogólnokształcące – Słupsk
VICTORIA ŚWITKA lat 17, n-el: Bożena Gajdzis – WYRÓŻNIENIE

MDK – Słupsk
MARIIA ZAIKA lat 10, n-el: Wanda Kowalik – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Maria Roman-Eski
lat 9, opiekun: Monika Roman

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Siemianice
ZOFIA STEC lat 9, n-el: Bożena Kurowska-Maciak – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Kuba Bohdanowicz lat 9, n-el: Małgorzata Tabała

Zespół Szkół – Damnica
OLIWIA NIEWCZAS lat 9, n-el: Anna Zawadzka – WYRÓŻNIENIE

Szkoła Podstawowa - Kwakowo
kwalifikacja do wystawy:
Julia Grulkowska - Bartczak lat 6, n-el: Magdalena Wirkus-Gąsiorek

Wejherowskie Centrum Kultury
kwalifikacja do wystawy:
Amelia Lesner lat 10, n-el: Aleksandra Mazurkiewicz-Tiesler

MDK – Lębork
JULIA KOTŁOWSKA lat 6, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
TYMOTEUSZ KĘPKA lat 11, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
HELENA BRZOSTEK lat 6, n-el: Magdalena Markowicz – NAGRODA
KATARZYNA PIETRUSZYŃSKA lat 11, n-el: Magdalena Markowicz – NAGRODA
ALEKSANDER LIS lat 9, n-el: Bożena Siuta – NAGRODA
AGATA OTO lat 10, n-el: Bożena Siuta – NAGRODA
MAJA MAKURAT
lat 5, n-el:  Beata Synowiec - NAGRODA DYREKTORA
LAURA CZACHOROWSKA lat 7,5, n-el: Beata Synowiec – WYRÓŻNIENIE
MARIA MIOTK lat 7, n-el: Beata Synowiec – WYRÓŻNIENIE
LENA DUDA lat 8, n-el: Bożena Siuta – WYRÓŻNIENIE
KAMILA LEJK lat 8, n-el: Bożena Siuta – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Dominik Mielewczyk lat 7, n-el:  Magdalena Markowicz
Hanna Przewodowska lat 7, n-el:  Magdalena Markowicz
Melody Walkusz lat 7, n-el:  Magdalena Markowicz
Nadia Wepryk lat 7, n-el:  Magdalena Markowicz
Alicja Ratajczyk lat 8, n-el:  Magdalena Markowicz
Hanna Przygocka lat 11, n-el:  Bożena Siuta
Antonina Siwczyńska lat 10, n-el:  Bożena Siuta
Hanna Pęzioł lat 9, n-el:  Bożena Siuta
Lilianna Pawlik lat 9, n-el:  Bożena Siuta
Iga Skibicka lat 8, n-el:  Beata Synowiec
Hanna Kamionka lat 8, n-el:  Beata Synowiec
Marcel Smarzyński lat 9, n-el:  Beata Synowiec
Hanna Dawidowska lat 9, n-el:  Beata Synowiec

SP nr 8 – Rumia
IZABELA KALETA lat 12, n-el: Kamila Helak – NAGRODA
ALICJA KAŁĘDKIEWICZ lat 14, n-el: Kamila Helak – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Sophia Kulhawy lat 13, n-el:  Kamila Helak
Alicja Welon lat 13, n-el:  Kamila Helak

SP nr 1 – Ustka
kwalifikacja do wystawy:
Szymon Kowalski lat 11, n-el: Lilla Marciniak
Zofia Uznańska lat 10, n-el: Lilla Marciniak
Dominika Marcińska lat 10, n-el: Lilla Marciniak
Kinga Kodłubańska lat 10, n-el: Lilla Marciniak
Daria Trzaskuś lat 11, n-el: Lilla Marciniak
Zuzanna Dupik lat 10, n-el: Lilla Marciniak
Tymoteusz Dubieniecki lat 11, n-el: Lilla Marciniak
Natalia Mirańska lat 10, n-el: Lilla Marciniak

Inauguracja konkursu odbędzie się 21 marca 2024 r. (czwartek) o godz.13.00


SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana dyplomem

UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:

dyskietkaProtokół konkursu (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.